Užsakyti skambutį

Apie įmonę „Floris“


Įmonė „Floris“ sūlo savo klientams plačiausią ir įvairiausią įtempiamų lubų pasirinkimą. Šioje srityje dirbame jau nuo 2008 metų ir turime didelę bet kokio sudėtingumo įtempiamų lubų gamybos bei įrengimo patirtį.

Užsakydami įtempiamas lubas įmonėje „Floris“, Jūs galite būti tikri, kad gausite aukščiausios kokybės standartus, ekologiškumo ir saugumo reikalavimus atitinkantį produktą. Įtempiamos lubos „Floris“ — teisingas Jūsų pasirinkimas.

Mes bendradarbiaujame su pirmaujančiais Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos medžiagų gamintojais ir šiandien galime pasiūlyti geriausią įtempiamų lubų asortimentą. Siūlome įprastas įtempiamas lubas ir specializuojamės gamindami įtempiamas lubas su fotografiniais vaizdais bei Apple lubas su meniniais karpiniais.

Jūs – mūsų klientai – esate pagrindiniai ir svarbiausi viso įmonės darbo vertintojai. Todėl mes nuolat dirbame siekdami maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius ir diegiame į gamybą pačią pažangiausią įrangą. Įmonės „Floris“ darbuotojai nuolatos kelia savo kvalifikaciją aptarnavimo tobulinimo mokymuose.

„Floris“ reguliariai seka visas naujoves, atsirandančias įtempiamų lubų rinkoje, todėl, užsisakę lubas pas mus, Jūs neabejotinai galėsite džiaugtis aukščiausios kokybės įtempiamomis lubomis, atitinkančiomis aktualiausias mados tendencijas.

Įmonės „Floris“ klientai gauna 20 metų garantiją įtempiamoms luboms.

Pasitikėdami įmone „Floris“, Jūs pasirenkate 20 metų komforto ir ramybės!