Užsakyti skambutį

Blizgios įtempiamos lubos

Įstabaus dizaino interjerui


Blizgios arba kitaip vadinamos lakuotos įtempiamos lubos pasižymi labai aukštomis atspindėjimo savybėmis. Jose atsispindi  interjero detalės, natūrali ir dirbtinė šviesa.  Dėl to patalpos atrodo šviesesnės ir erdvesnės, o lubos vizualiai atrodo aukščiau. Blizgios įtempiamos lubos traukia dėmesį, leidžia fantazuoti ir kurti įstabaus dizaino interjerus.

Šviesūs įtempiamų blizgių lubų tonai vizualiai išdidina patalpą, paaukština lubas.  Tamsios blizgios lubos puikiai dera prie bet kurio stiliaus interjere: nuo modernaus ir art deco iki hi-tech (aukštųjų technologijų). Tokios lubos pabrėžia interjero unikalumą, suteikia patalpai elegantišką, stilingą vaizdą.

Blizgios įtempiamos lubos puikiai dera su kitomis medžiagomis ir faktūromis, pvz., labai sėkmingu sprendimu laikomas matinio ir blizgaus paviršiaus derinimas įrengiant dviejų lygių lubas.

Įrengę blizgiose lubose taškinį apšvietimą, Jūs papuošite patalpą nepaprastai gražiu atsispindinčių lubose šviesų žaismu.

Savo blizgioms luboms galite  parinkti įvairias spalvas (baltą, juodą ir t. t.), taip pat pažiūrėkite, kaip atrodo blizgios įtempiamos lubos nuotraukose.

Kiti mūsų siūlomi įtempiamų lubų variantai:

 • Matinės įtempiamos lubos
 • Satininės įtempiamos lubos
 • Dviejų lygių įtempiamos lubos
 • Fotolubos
 • Dekoratyvinės įtempiamos lubos

  Peržiūrėkite visus galimus įtempiamų lubų variantus

  Atkreipkite dėmesį į tai, ar blizgių įtempiamų lubų įrengimui nėra paskelbta akcija, ar nėra taikomos nuolaidos. 


 • Blizgių įtempiamų lubų fotogalerija

   Kontaktiniai duomenys

   Skaičiavimo duomenys

   Komentaras