Užsakyti skambutį

DVIEJŲ LYGIŲ ĮTEMPIAMOS LUBOS LED SU APŠVIETIMU

Įtempiamos lubos šiandien stebina savo faktūrų, spalvų ir formų įvairove. Originalios ir saugios medžiagos, naudojamos sukuriant nepriekaištingai lygias lubas, tampa vis labiau pageidaujamomis ir populiariomis. Įtempiamos lubos LED, šalia viso kito, padeda išgauti įvairias formas ir konfigūracijas ir tokiu būdu tampa nepakeičiama interjero sudėtine dalimi.

Kadangi įtempiamos lubos ne šiaip atlieka savo paskirtį, bet ir tarnauja kaip dekoro elementas ar dizaino dalis, todėl daugelis apsistoja ties dviejų lygių įtempiamų lubų įrengimu. Juk būtent šios rūšies lubos gali sujungti iš karto kelias faktūras: pavyzdžiui, kartu blizgų ir matinį paviršius, įvairias spalvas skirtinguose įtempiamų lubų lygiuose.

Dar įstabesnį efektą dizaino prasme galima pasiekti įrengiant dviejų lygių įtempiamas lubas su apšvietimu. Šiuo tikslu naudojamas specialus profilis su įmontuota šviesos diodų girlianda.

Įmonė „Floris“ siūlo šių formų dviejų lygių įtempiamas lubas su balta šviesa: stačiakampio, kvadrato, apskritimo ir ovalo.

Išsamiai pasikonsultuoti dėl dviejų lygių įtempiamų lubų su apšvietimu įrengimo galite su mūsų įmonės vadybininku. Mūsų tinklalapyje Jūs galite paskaityti atsiliepimus ir pamatyti dviejų lygių įtempiamų lubų su apšvietimu nuotraukas.

Taip pat galite užsisakyti atsakomąjį skambutį mūsų tinklalapyje www.floris.lt ir mūsų vadybininkai nedelsdami su Jumis susisieks. Norėdami gauti tikslesnę konsultaciją, kreipkitės į mūsų dizainerius, kuriuos galite pasikviesti Jums patogiu laiku!

Patikrinkite, ar dviejų lygių įtempiamų lubų su apšvietimu įrengimui nėra paskelbta akcija, ar nėra taikomos nuolaidos.

    Kontaktiniai duomenys

    Skaičiavimo duomenys

    Komentaras