Užsakyti skambutį

Medžiaginės įtempiamos lubos


Įmonė „Floris“ dirba su pirmaujančiais audinių įtempiamoms luboms gamintojais, tokiais kaip  Descor, Clipso, Cerutti.

Aukščiausios klasės žaliavos ir unikalios gamybos technologijos išdava – produktas, atitinkantis griežčiausius reikalavimus, taikomus šiuolaikinėms apdailos medžiagoms.  Lubų pagrindui naudojamas audinys iš sudėtingo trikotažinio audimo poliesterio, padengto poliuretanu.

Lubų iš audinio privalumai – priešgaisrinis saugumas, aukštos ekologinės charakteristikos, ant medžiagos nesikaupia kondensatas ir nenusėda dulkės, jos bekvapės, o savo tvirtumu 15–20 kartų lenkia lubas iš PVC plėvelės.

Lubos iš audinio pasižymi neprilygstamomis estetinėmis savybėmis, jos sudaro idealiai lygų paviršių be siūlių, įtrūkimų ir sudūrimų. Audinio neįmanoma atsitiktinai įplėšti ar pradurti, laikui bėgant, jis nepageltonuoja, nenutįsta, atlaiko buitinius mechaninius poveikius.  Audinys yra vientisas per visą plotį ir tolygios spalvos, jį galima plauti įprasta kempine arba plovimo priemonėmis.

Lubos iš audinio pritaikytos labai žemoms temperatūroms, todėl jas galima montuoti nešildomose patalpose, galima dažyti tiek prieš, tiek ir po sumontavimo. Tai suteikia galimybę gauti unikalią lubų spalvą. Ant lubų ir audinio galima uždėti bet kokį skaitmeninį atvaizdą.

Jūs galite pasirinkti bet kurią lubų spalvą. Pažiūrėkite, kaip atrodo  nuotraukose įtempiamos lubos iš audinio.

Atkreipkite dėmesį į tai, ar įtempiamų lubų iš audinio įrengimui nėra paskelbta akcija, ar nėra taikomos nuolaidos.

    Kontaktiniai duomenys

    Skaičiavimo duomenys

    Komentaras