Užsakyti skambutį

Fotolubos

Norintiems turėti nepakartojamo dizaino įtempiamas lubas, įmonė „Ferico“ siūlo atkreipti dėmesį į fotolubas. Jos unikalios tuo, kad galima pasirinkti bet kurį ant lubų perkeliamą vaizdą: nuo laukinės gamtos vaizdų, fantastikos elementų, klasikinių paveikslų iki abstrakčių simbolių. Šiandien ypač populiaru puošti lubas gėlėmis: ryškios, sodrios spalvos gali praturtinti bet kurią patalpą ir sukurti unikalią atmosferą.

Vaizdą galima perkelti ant matinio, satininio arba blizgaus paviršiaus. Įmonė  „Floris“ vaizdų spausdinimui naudoja ekologiškai saugius dažus, atsparius ultravioletiniams spinduliams ir drėgmei.  Jums nereikia nerimauti, kad piešinys laikui bėgant išbluks ar taps mažiau pastebimas. Perkeldami vaizdą ant lubų naudojame specialius aukštos kokybės dažus, kurie nepraranda savo savybių, neišdega ir neišblunka.

Vaizdą savo įtempiamoms fotoluboms Jūs galite pasirinkti tokiu būdu:

  • Išsirinkite vaizdą tinklalapyje shutterstock.com. Tiesiog, užsakydami lubas, atsiųskite  Jums patikusio vaizdo nuorodą mums.
  • Taip pat galite mums pateikti ir savo piešinį ar mėgstamą fotografiją. Informaciją apie fotografijos formatą ir raišką patikslinkite pas įmonės vadybininkus. Galite kombinuoti dviejų lygių lubas su fotografiniu vaizdu, uždedant jį ant vieno iš lygių.

Vaizdas gali būti bet kokio dydžio ir Jūs patys sprendžiate, kur ir kaip jį išdėstyti: per visą lubų plotą, ar ant vienos jų dalies kaip fragmentą.

Fantazuokite kartu su „Floris“!

Atkreipkite dėmesį į tai, ar įtempiamų foto lubų įrengimui nėra paskelbta akcija, ar nėra taikomos nuolaidos.

    Kontaktiniai duomenys

    Skaičiavimo duomenys

    Komentaras