Užsakyti skambutį

Pastebėjimai apie EKO lubas iš audinio


Apie tai, kaip gaminamos, montuojamos Clipso ir  Descor  tipų besiūlės lubos, yra daug straipsnių.  Šiandien pakalbėsime apie šių gaminių privalumus, kuo jie naudingesni už analogiškas paprastas įtempiamas lubas. Ši informacija padės Jums susidaryti aiškesnę nuomonę apie Clipso lubų praktiškumą ir suprasti, ar jos tiks Jūsų patalpoms.

Vienu iš pagrindinių Clipso ir Descor tipo lubų privalumų yra tas, kad jos yra besiūlės.  Siūlių nebuvimas – tai lygus ir glotnus paviršius be jokių sudūrimų. 5 m pločio audinys gali padengti praktiškai bet kurios patalpos lubas.  Erdvioje Jūsų svetainėje ar poilsio kambaryje Clipso ir Descor lubos derės idealiai!

Antras privalumas – tai patvarumas ir patikimumas. Clipso ir Descor pralenkia PVC lubas kelis kartus, todėl nerimauti dėl jų plyšimo nereikia.  Lubų pagrindas – sudėtingo trikotažinio audimo poliesterio audinys, padengtas poliuretanu. 

Trečias privalumas – apsauga nuo užsidegimo. Tai reiškia, kad lubos pagamintos iš nekenksmingų komponentų, neišskiria nuodingų medžiagų, jos yra tinkamos medicininėms patalpoms ir vaikų buvimo vietoms. Priešgaisrinius parametrus patvirtina tarptautiniai sertifikatai.

Galiausiai reikia pažymėti, kad Clipso ir Descor tipo lubos labai greitai montuojamos. Jos išskleidžiamos jau vietoje, audinys išmatuojamas ir po to užtraukiamas nenaudojant šilumos patrankų.

Ką suteikia tokios Floris besiūlės lubos? Neginčijamai – puikų dizainą! Daugelis mūsų klientų pasirenka jas būtent dėl patrauklumo, elegantiškumo. Derinant jas su nepriekaištingai įrengtu apšvietimu, patalpos atrodo itin efektingai.