Užsakyti skambutį

Įtempiamos lubos

Kodėl verta jas rinktis?Lubos – svarbi bet kokio interjero dalis. Kreivos, dėmėtos, netvarkingai įrengtos lubos gali sugadinti net patį moderniausią dizainą. O lygios, patrauklios, tvarkingos lubos pabrėžia patalpos individualumą ir prideda jai papildomo žavesio.

Tarp daugybės šiandien siūlomų variantų ypatingą vietą užima ir savo populiarumu išsiskiria įtempiamos lubos. Tai universalus sprendimas, tinkantis bet kokioms patalpoms ir derantis prie bet kurio dizaino. Kodėl vertėtų rinktis įtempiamas lubas ir kokie jų pranašumai.

Lengviai sumontuojamos

Įtempiamos lubos pirkėjų dažniausiai vertinamos dėl paprasto ir greito jų montavimo. Visus darbus, įskaitant lubų apšvietimą, galima atlikti vos per vieną ar dvi dienas. Taip visų pirma yra dėl to, kad įsirengiant įtempiamas lubas nereikia jokių paruošiamųjų darbų, tokių kaip lyginimas, valymas, glaistymas, dažymas ir kt. Tai leidžia vos per keletą valandų sumontuoti įtempiamas lubas nestumdant baldų ir neužverčiant namų statybinėmis atliekomis.

Dėl to įtempiamos lubos yra idealus pasirinkimas jau įrengtame ir baldais apstatytame name. Dėl savo lankstumo tinka jos ir ką tik pastatytuose namuose – statiniui sėdant tokios lubos netrūkinės ir neskils.

Praktiškos

Kitas itin svarbus įtempiamų lubų pranašumas – jų praktiškumas. Tokias lubas lengva ne tik sumontuoti, bet ir išmontuoti. Be to, tai visiškai nekenkia jų kokybei. Įrengiant jas netenka nerimauti dėl nelygumų ar įskilimų.

Įtempiamos lubos nepraleidžia garso, netraukia dulkių ir purvo, yra atsparios vandeniui. Sušlapusias lubas reiktų nuimti, išdžiovinti ir jos vėl atrodys kaip naujos. Dėl to įtempiamos lubos puikiai tinka tiek svetainei, miegamojo erdvėms, tiek virtuvei, vonios kambariui ar baseinui. Be to, tokioms luboms užtenka minimalios priežiūros – pakanka kartą per pusantrų metų nuvalyti jas sausa šluoste.

Patikimos ir saugios

Įtempiamos lubos puikiai tiks ir mokyklose, ir darželiuose, ir gydymo įstaigose, nes jos atitinka visus saugumo standartus ir normas. Tokios lubos neskleidžia jokių kvapų, yra nedegios, neišskiria jokių nuodingų medžiagų ar antialergenų, nekaupia mikrobų ir dulkių.

Įvairūs tyrimai ir bandymai rodo, kad įtempiamos lubos nepraranda savo estetinio vaizdo ir patvarumo daugiau nei 30 metų. Nekinta jų spalva, faktūra, forma. Todėl įsirengę įtempiamas lubas džiaugsitės tvarkingu interjeru ir švara ne vieną dešimtmetį.

Platus pasirinkimas

Kadangi įtempiamų lubų paviršius itin elastingas, jos gali būti labai įvairios: vertikalios, apvalios, tradicinės horizontalios, trikampės ir t. t. Pasirinkimą šiuo atveju gali riboti tik užsakovo fantazija.

Nusprendę įsigyti įtempiamas lubas, pirkėjai gali rinktis iš kelių šimtų skirtingų spalvų ir faktūrų variantų. Siūlomos matinės įtempiamos lubos, veidrodinės, lakuotos, satininės, permatomos, blizgios, medį, metalą, akmenį ar odą imituojančios lubos. Platus spalvų pasirinkimas leidžia ne tik išsirinkti patinkančias ir derančias prie namų interjero lubas, bet ir padeda sukurti įdomių apšvietimo sprendimų ar ideliai lygių lubų efektą, optiškai padidinti patalpas. Išskirtinis įtempiamų lubų gamybos būdas taip pat leidžia ant jų panaudoti fotospaudos technologiją, t. y. ant lubų paviršiaus perkelti norimą nuotrauką ir taip susikurti originalų interjero dizainą.

Įmonė floris siūlo labai platų įtempiamų lubų pasirinkimą: matines įtempiamas lubas, blizgias, satinines, dviejų lygių, dviejų lygių su apšvietimu, lubas iš audinio, dekoratyvines lubas, fotolubas, žvaigždėtą dangų, plevenančias lubas, plevenančias linijas.

Taigi, dar neapsisprendusiems ir ieškantiems optimaliausio sprendimo įtempiamos lubos yra geriausias pasirinkimas. Tai praktiška, saugu, ilgaamžiška ir visada originalu.

Kreipkitės telefonu: 8 696  11 611
El. paštu: groupfloris@gmail.com