Užsakyti skambutį

Satininės įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos tokį savo pavadinimą įgijo dėl satino siūlų pynimo efekto ir audeklo struktūros. Jose dera matinių ir blizgių lubų savybės, jos pasižymi nedideliu atspindžio efektu. Silpno atspindžio savybės ir pasteliniai tonai patalpoje sukuria ramią ir jaukią atmosferą, nepretenduojančią į originalumą ir įmantrumą. Lygus faktūrinis satininių įtempiamų lubų paviršius harmoningai atrodys klasikinio interjero patalpose.

Satininių lubų faktūros ypatumai

Satininės spalvotos įtempiamos lubos sukuria perlamutro efektą. Esant natūraliam ir dirbtiniam apšvietimui šios konstrukcijos stebina tolygiais spalvų persiliejimais. Šios rūšies lubų faktūra pasižymi neįkyriu blizgesiu ir minimaliu atspindžiu. Satininės įtempiamos lubos nevargina ir nekausto žvilgsnio, jomis nesklinda šviestuvų ir kitų apšvietimo prietaisų sukuriami blyksniai. Šios lubos pasižymi plačia spalvine gama, o medžiagos savybės puikiai dera su bet kokiu interjero stiliumi.

Satininių lubų privalumai:

 • Ilgai išlieka spalva ir forma, paviršius nepraranda formos ir nesideformuoja sėdant pastato konstrukcijai;
 • Lubos atrodo labai gražiai, saikingai, tinka prie bet kokio interjero dizaino;
 • Prieinama kaina;
 • Ši danga atspari drėgmei todėl galima ja dengti tuos patalpos plotus kur yra didele drėgmės koncentracija, tai galima įrengti virtuvėje, vonioje;
 • Lengva priežiūra, nekelia alergijos;
 • Greitas montavimas, kelių valandų bėgyje;

Satininės įtempiamos lubos leidžia paslėpti komunikacijas, vamzdžius, elektros instaliacija, lubų paviršių defektus. Užsakant Matines lubas mūsų įmonėje mes įrengsime kokybiškas lubas už prieinama kainą.

Tai puikus kokybės ir kainos santykis. Kreipkitės ir Mes padėsime Jums sukurti gražius namus.

  Kontaktiniai duomenys

  Skaičiavimo duomenys

  Komentaras