Užsakyti skambutį

Žvaigždėtas dangus

Žvaigždėtas dangus ne vieną žmonių yra pavergęs savo grožiu ir paslaptingumu. Šimtus amžių naktinio dangaus mįslingumas ir užburianti gelmė, nusėta tolimų žvaigždžių mirgėjimu, įkvėpdavo įsimylėjėlius ir romantikus, rašytojus ir artistus, išradėjus ir mokslininkus.

Įmonės „Floris“ sistema „Žvaigždėtas dangus“ gali itin tiksliai atkurti tikro žvaigždėmis nusėto nakties dangaus efektą. Padovanokite sau malonumą mėgautis naktiniu žvaigždžių grožiu tiesiog iš savo lovos, neišeinant iš namų ir be jokių papildomų pastangų!

Tiktai įmonės „Floris“ dėka Jūsų žvaigždėtame danguje gali  ne tik atsirasti žvaigždynai, bet ir išsirikiuoti planetos! Sudėtingas kelių lygių apšvietimas sukurs Jums virš galvos kosmoso iliuziją.

Mes siūlome mūsų klientams kelis planetų vaizdų variantus. Patys populiariausi – Žemė ir Mėnulis. Planetų dydžiai gali būti tokie:

Apšvietimo sistema leidžia įvairiomis spalvomis apšviesti planetas iš vidaus.  Apšvietimui vienu metu naudojamos dviejų tipų girliandos, taip pat įrengiamas kontroleris, veikiantis dviem režimais: žvaigždės šviečia – nešviečia; planeta mirga – nemirga.

Lubos „Žvaigždėtas dangus“ pagal perimetrą gali būti kombinuojamos su dviejų lygių lubomis ir plevenančiomis lubomis.

Pamatyti, kaip atrodo lubos „Žvaigždėtas dangus“, taip pat užsiregistruoti nemokamam išmatavimui Jūs galite mūsų biure.

    Kontaktiniai duomenys

    Skaičiavimo duomenys

    Komentaras