Užsakyti skambutį

„APPLY“ – NAUJA ĮTEMPIAMŲ LUBŲ DIZAINO TECHNOLOGIJA

Įmonė „Floris“ siūlo savo klientams modernias APPLY technologijos lubas. Be klasikinių blizgių ir matinių, mes įgyvendiname originalius patalpų modelius:  šviečiančios, kelių lygių, 3D erdvinės, žvaigždėtas dangus ir kt.  Jeigu planuojate sukurti patalpų lubas su „cinkeliu“, atkreipkite dėmesį į APPLY lubas.

APPLY – įtempiamos lubos su meniniais karpiniais  tiks estetams ir tiems, kas nori unikaliai apipavidalinti interjerą.  Tokios lubos nepaprastai gražiai atrodo restoranuose, baruose, salonuose, gyvenamosiose patalpose.  Jūsų tikslas – padaryti įspūdį? Tuomet drąsiai užsisakykite tokių gaminių įmonėje „Floris“!

APPLY technologijos lubos

– tai iškarpytos plėvelės ir vientiso paviršiaus kombinacija.  Šie elementai gali būti išdėstyti kartu arba chaotiškai, tokiu būdu sukuriant skirtingus efektus. Galiausiai, panaudojus APPLY technologiją, gausite lubas su 3D erdviniu efektu.


APPLY sistemos lubos leidžia: vizualiai pakeisti aplinkos erdvinį vaizdą, suteikti patalpai originalumo, stilingumo; iškirpti plėvelėje įvairių dydžių, konfigūracijų, faktūrų segmentus; pridėti šviesos šaltinių ir visiškai pertvarkyti dizainą.

Dar visai neseniai niekas negalėjo tikėtis, kad bus įmanoma sukurti įtempiamas lubas su meniniais karpiniais ir intarpais ir kad jos dar taps atskira dekoro kryptimi. Šiandien APPLY technologija prilyginama meno rūšiai.

„Floris“ darbuotojai, Jūsų vadovaujami, sukurs išskirtines lubas! Jūs galite atnešti mums savo  įsivaizduojamų lubų eskizą, o mes įgyvendinsime šį projektą. Vizualizacija atliekama programoje taip, kad maketas gautųsi kuo labiau realistiškas ir Jūs galėtumėte jį ištaisyti, jei tam tikros detalės pasirodytų netinkamos.

Įmonės tinklalapyje rasite nuotraukų galeriją su įvairių APPLY technologija atliktų įtempiamų lubų variantais interjeruose.Įmonė Floris siūlo savo klientams modernias Apply technologijos lubas. Be klasikinių blizgių ir matinių mes įgyvendiname originalius patalpų modelius:  šviečiančios, kelių lygių, 3D erdvinės, žvaigždėtas dangus ir kt.  Jeigu planuojate sukurti patalpų lubas su „cinkeliu“, atkreipkite dėmesį į Apply lubas.